AA2512JK-0775RL
MFR.Part #
AA2512JK-0775RL
JLCPCB Part #
C1699153
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 75Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS