AA2512JK-07750RL
MFR.Part #
AA2512JK-07750RL
JLCPCB Part #
C1699156
Description
-55℃~+155℃ 1W 50V 750Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS