AA2512JK-0768KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA2512JK-0768KL
JLCPCB Part #
C1699186
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 68kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS