AA2512JK-07620RL
MFR.Part #
AA2512JK-07620RL
JLCPCB Part #
C1699674
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 620Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS