AA2512JK-0751RL
MFR.Part #
AA2512JK-0751RL
JLCPCB Part #
C1699711
Description
-55℃~+155℃ 50V 51Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS