AA2512JK-0743RL
MFR.Part #
AA2512JK-0743RL
JLCPCB Part #
C1699088
Description
-55℃~+155℃ 1W 43Ω 50V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS