AA2512JK-073M6L
MFR.Part #
AA2512JK-073M6L
JLCPCB Part #
C3927251
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS