AA2512JK-073K9L
MFR.Part #
AA2512JK-073K9L
JLCPCB Part #
C4205207
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS