AA2512JK-073K6L
MFR.Part #
AA2512JK-073K6L
JLCPCB Part #
C1699095
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS