AA2512JK-0739RL
MFR.Part #
AA2512JK-0739RL
JLCPCB Part #
C1699115
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 39Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS