AA2512JK-07300RL
MFR.Part #
AA2512JK-07300RL
JLCPCB Part #
C4086676
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS