AA2512JK-0727RL
MFR.Part #
AA2512JK-0727RL
JLCPCB Part #
C3927138
Description
-55℃~+155℃ 1W 27Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS