AA2512JK-07220RL
MFR.Part #
AA2512JK-07220RL
JLCPCB Part #
C1699427
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS