AA2512JK-07220KL
MFR.Part #
AA2512JK-07220KL
JLCPCB Part #
C1699148
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS