AA2512JK-0720RL
MFR.Part #
AA2512JK-0720RL
JLCPCB Part #
C1699181
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 20Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS