AA2512JK-0720KL
MFR.Part #
AA2512JK-0720KL
JLCPCB Part #
C4008065
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS