AA2512JK-071M6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA2512JK-071M6L
JLCPCB Part #
C4262909
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS