AA2512JK-071M5L
MFR.Part #
AA2512JK-071M5L
JLCPCB Part #
C4341768
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS