AA2512JK-07180RL
MFR.Part #
AA2512JK-07180RL
JLCPCB Part #
C4244344
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS