AA2512JK-07160RL
MFR.Part #
AA2512JK-07160RL
JLCPCB Part #
C1698499
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W 50V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS