AA2512JK-0715KL
MFR.Part #
AA2512JK-0715KL
JLCPCB Part #
C1698346
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS