AA2512JK-07150RL
MFR.Part #
AA2512JK-07150RL
JLCPCB Part #
C3980386
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS