AA2512JK-0712KL
MFR.Part #
AA2512JK-0712KL
JLCPCB Part #
C3964193
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS