AA2512JK-07110RL
MFR.Part #
AA2512JK-07110RL
JLCPCB Part #
C1698199
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS