AA2512JK-0710RL
MFR.Part #
AA2512JK-0710RL
JLCPCB Part #
C4101134
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS