AA2512JK-07100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA2512JK-07100KL
JLCPCB Part #
C1698190
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS