AA2512FK-0791RL
MFR.Part #
AA2512FK-0791RL
JLCPCB Part #
C1703412
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS