AA2512FK-07820RL
MFR.Part #
AA2512FK-07820RL
JLCPCB Part #
C1703361
Description
-55℃~+155℃ 1W 50V 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS