AA2512FK-077R5L
MFR.Part #
AA2512FK-077R5L
JLCPCB Part #
C1705810
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS