AA2512FK-076R8L
MFR.Part #
AA2512FK-076R8L
JLCPCB Part #
C1705838
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS