AA2512FK-07680RL
MFR.Part #
AA2512FK-07680RL
JLCPCB Part #
C1703484
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS