AA2512FK-0756KL
MFR.Part #
AA2512FK-0756KL
JLCPCB Part #
C4163967
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS