AA2512FK-07560KL
MFR.Part #
AA2512FK-07560KL
JLCPCB Part #
C3954764
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS