AA2512FK-074M3L
MFR.Part #
AA2512FK-074M3L
JLCPCB Part #
C1703278
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS