AA2512FK-07499RL
MFR.Part #
AA2512FK-07499RL
JLCPCB Part #
C6109750
Description
-55℃~+155℃ 1W 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS