AA2512FK-073R6L
MFR.Part #
AA2512FK-073R6L
JLCPCB Part #
C1705900
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS