AA2512FK-073K6L
MFR.Part #
AA2512FK-073K6L
JLCPCB Part #
C1704458
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS