AA2512FK-0739KL
MFR.Part #
AA2512FK-0739KL
JLCPCB Part #
C1704289
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS