AA2512FK-0736RL
MFR.Part #
AA2512FK-0736RL
JLCPCB Part #
C4140157
Description
-55℃~+155℃ 1W 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS