AA2512FK-07200RL
MFR.Part #
AA2512FK-07200RL
JLCPCB Part #
C1724795
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS