AA2512FK-071R5L
MFR.Part #
AA2512FK-071R5L
JLCPCB Part #
C1706274
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 150V 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS