AA2512FK-071M8L
MFR.Part #
AA2512FK-071M8L
JLCPCB Part #
C1705404
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 1W 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS