AA2010JK-07750KL
MFR.Part #
AA2010JK-07750KL
JLCPCB Part #
C2135662
Description
-55℃~+155℃ 200V 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS