AA2010JK-07510RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA2010JK-07510RL
JLCPCB Part #
C4073431
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS