AA2010JK-07430KL
MFR.Part #
AA2010JK-07430KL
JLCPCB Part #
C2135737
Description
-55℃~+155℃ 200V 430kΩ 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS