AA2010JK-073R3L
MFR.Part #
AA2010JK-073R3L
JLCPCB Part #
C1702499
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 750mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS