AA2010JK-073M9L
MFR.Part #
AA2010JK-073M9L
JLCPCB Part #
C2135743
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9MΩ 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS