AA2010JK-072K4L
MFR.Part #
AA2010JK-072K4L
JLCPCB Part #
C2134979
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS