AA2010JK-07270RL
MFR.Part #
AA2010JK-07270RL
JLCPCB Part #
C2134989
Description
-55℃~+155℃ 150V 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS