AA2010JK-071M2L
MFR.Part #
AA2010JK-071M2L
JLCPCB Part #
C3943578
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS